ДО УВАГИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ САЙТІВ ЗПТ

ОСОБЛИВІ УМОВИ ЩОДО ОПЛАТИ ПЕРСОНАЛУ САЙТІВ ЗПТ У 2018 ЗГІДНО ВИМОГ ГЛОБАЛЬНОГО ФОНДУ ПО БОРОТЬБІ З ВІЛ/СНІД

Грант № 09-GF-18-A
м. Дніпро 01 січня 2018р.
Згідно вимог Глобального Фонду встановлюється обмеження оплати медичним консультантам сайтів ЗПТ. В межах гранту № 09-GF-18-A медичному консультанту нараховуватиметься винагорода у вигляді % від основної заробітньої плати цього консультанта при ЗОЗ, з урахуванням податків (ПДФО – 18%, військовий збір-1,5%). Послуги будуть сплачуватись з коштів гранту № 09-GF-18-A від 01.01.2018р. отриманих від МБФ «Альянс громадського здоров’я» в межах фінансування проекту «Медико-соціальний супровід пацієнтів ЗПТ в Дніпропетровській області».Послугами проекту забезпечуються не більш ніж 80% пацієнтів від загальної кількості на сайті.
Винагорода розраховується наступним чином: при охопленні послугами згідно умов проекту від 1 до 20 пацієнтів ЗПТ – не більш ніж 10% від основної заробітньої плати медичного консультанта у ЗОЗ; від 21 до 60 пацієнтів – не більш ніж 20% від основної заробітньої плати медичного консультанта у ЗОЗ; від 61 і більше пацієнтів – не більш ніж 25% від основної заробітньої плати медичного консультанта у ЗОЗ. В разі зміни вартості послуги, вона узгоджуються з Виконавцем шляхом підписання Додаткової угоди з новою вартістю та періодом, на який вона встановлюється, але не більше ніж період дії основного договору.

Для розрахунку винагороди медичного консультанта за поточний місяць враховуватимуться наступні види доходу за основним місцем роботи: оклад, надбавки (за професійну шкідливість роботи у наркологічному закладі, контакти з хворими на ВІЛ-інфекції/СНІД, туберкульоз, складність та напруженість, медичний стаж, індексація)

Не враховуються наступні види доходу медичного консультанта: чергування у стаціонарі, нічні чергування, відпускні, курси, премії, робота у вихідні дніінші види доходу що не пов’язані з безпосереднім наданням послуг пацієнтам ЗПТ, робота у вихідні та святкові дні)
У випадку якщо із поданої довідки про доходи за звітний період неможливо виділити вищезазначені нарахування, а сама довідка подана на посаду, що відрізняється від «медичний працівник сайту ЗПТ», до бази нарахування береться 2/3 суми доходу – основна заробітна плата у валовій сумі доходу.

Нарахування винагороди може бути переглянуто Замовником в індивідуальному порядку, враховуючи обмеженість бюджету.
Механізм нарахування винагороди може бути роз’яснено в кожному конкретному випадку Замовником для Виконавця за його письмовим запитом.